Глава великого аграрного холдингу Нібулон виступає за мораторій на продаж землі

9 березня 2017, 10:54
Україна наразі не зробила нічого, щоб зняття мораторію відбувалося цивілізованим шляхом і не постраждали ті, хто працюють на землі

Про це в інтерв'ю виданню Новое Время заявив мультимільйонер і керівник компанії Нібулон Олексій Вадатурський.

"Сьогодні дуже багато прихованих форм, коли право оренди перепродано на багато років вперед. Непоодинокими є факти, коли у однієї і тієї ж ділянки є кілька власників. І не кожен власник наділу може бути впевнений, що його землю ніхто не забрав", - пояснив Вадатурський.

На його думку, якщо відкриється ринок землі в тому стані, в якому він є зараз, то фактично це викличе міжусобні війни.

Відео дня

"Як керівник підприємства я за зняття мораторію на продаж землі. І Нібулон братиме участь у купівлі землі. Але ми хочемо, щоб це було цивілізовано. Щоб були правила на ринку. Уже минуло два місяці цього року, але нічого не робиться. Так пройде ще 10 місяців і в кінці року постане знову питання - продовжувати або не продовжувати?", - підкреслив мультимільйонер.

Вадатурський нагадав, що якщо буде війна між аграрними холдингами і промислово-фінансовими структурами, то інвестицій не буде.

"У нас, в Миколаєві, є тому приклад: у Первомайському районі щороку ділять землю. Це війни, справжні війни. І міні-модель того, що буде, якщо відкрити продаж землі в тому вигляді, в якому все це є зараз", - зауважив бізнесмен.

Повну версію розмови з керівником Нібулону читайте в свіжому номері журналу Новое Время від 10 березня 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X