Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Глава Сбербанку Росії констатував наймасштабнішу банківську кризу в країні за останні 20 років

17 листопада 2015, 16:09
1022
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Греф відкрито заявив про масштабну банківську кризу

Російський банківський сектор переживає наймасштабнішу кризу за останні 20 років. Таку заяву зробив глава Сбербанку Росії Герман Греф

"Все, що ми зараз бачимо — це масштабна банківська криза. Ми бачимо нульовий прибуток банківського сектора, величезне формування резервів, ЦБ доводиться очищати банківський сектор від банків, які такими не є", - заявив він.

У той же час, Греф стверджує, що на сьогодні ситуацію з банками вдається контролювати, пише РБК.

Глава Сбербанку також дав прогноз на 2016 рік. На переконання Грефа, ВВП Росії в наступному році продовжить знижуватися, а ціна на нафту буде триматися на рівні 50 доларів за барель.

Як повідомлялося раніше, за дев'ять місяців 2014 року чистий прибуток Сбербанку Росії за міжнародними стандартами фінансової звітності знизився в порівнянні з тим же періодом роком раніше на 10,1% - до 241,3 млрд рублів.

А влітку 2014 року російський Сбербанк потрапив під санкції Євросоюзу через дії Росії в Україні.

ЄС і США ввели санкції проти РФ через підтримку Росією бойовиків на сході України. Євросоюз, зокрема, обмежив продаж Росії обладнання для нафтової промисловості, а також ввів обмеження на доступ до банківського фінансування і передових технологій.

Головне

article_img
Нацкомісія з енергетики підняла ціну на тепло для населення