Глава Сбербанку Росії констатував наймасштабнішу банківську кризу в країні за останні 20 років

17 листопада 2015, 16:09
Російський банківський сектор переживає наймасштабнішу кризу за останні 20 років. Таку заяву зробив глава Сбербанку Росії Герман Греф

"Все, що ми зараз бачимо — це масштабна банківська криза. Ми бачимо нульовий прибуток банківського сектора, величезне формування резервів, ЦБ доводиться очищати банківський сектор від банків, які такими не є", - заявив він.

Відео дня

У той же час, Греф стверджує, що на сьогодні ситуацію з банками вдається контролювати, пише РБК.

Глава Сбербанку також дав прогноз на 2016 рік. На переконання Грефа, ВВП Росії в наступному році продовжить знижуватися, а ціна на нафту буде триматися на рівні 50 доларів за барель.

Як повідомлялося раніше, за дев'ять місяців 2014 року чистий прибуток Сбербанку Росії за міжнародними стандартами фінансової звітності знизився в порівнянні з тим же періодом роком раніше на 10,1% - до 241,3 млрд рублів.

А влітку 2014 року російський Сбербанк потрапив під санкції Євросоюзу через дії Росії в Україні.

ЄС і США ввели санкції проти РФ через підтримку Росією бойовиків на сході України. Євросоюз, зокрема, обмежив продаж Росії обладнання для нафтової промисловості, а також ввів обмеження на доступ до банківського фінансування і передових технологій.

Показати ще новини
Радіо НВ
X