Коболєв розповів, за рахунок чого Нафтогаз планує фінансувати дефіцит ліквідності

16 травня 2019, 13:07
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

НАК Нафтогаз України може здійснити випуск єврооблігацій восени, а також вважає перспективним внутрішній ринок облігацій.

Про це глава НАК Андрій Коболєв сказав в Києві пыд час Міжнародної інвестиційної конференції, організованої Concorde Capital. Захід транслюється у Facebook.

"Можливо, ми будемо розглядати доцільність такого виходу [на ринок єврооблігацій] ближче до вересня, але це питання поки що буде залежати від того, наскільки успішним буде Міністерство фінансів. У них запланований випуск, який, наскільки я розумію, повинен відбутися або наприкінці травня, або на початку червня. В залежності від обсягів, попиту і вартості цього запозичення ми будемо приймати наше рішення: чи йти, чи не йти", - зазначив він.

Відео дня

Коболєв додав, що Нафтогаз паралельно працює над залученням коштів під програми капітальних вкладень через такі інструменти, як гарантія Державного експортного кредитного агентства КНР Sinosure.

"Ми підписали меморандум на $1 млрд на початку цього року. Ми вже багато працюємо із китайськими підрядниками і сподіваємося, що частину нашого дефіциту ми зможемо компенсувати саме з цього напрямку. Ми вважаємо дуже перспективним внутрішній ринок облігацій, над яким ми зараз працюємо, але, знову ж таки, можливість виходу туди буде зрозумілою ближче до кінця літа", - сказав глава Нафтогазу.

За його словами, приблизно половина коштів, які компанії необхідно залучити, потрібна для створення запасу газу обсягом 20 млрд куб. м в підземних сховищах для успішного проходження опалювального сезону.

Нагадаємо, Коболєв заявляв, що в 2019 році компанію очікує дефіцит ліквідності обсягом 35,2 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X