Глава МВФ пояснила, чому затягується рішення по Україні: Рада не прийняла усіх законів

15 липня 2016, 19:48
Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) розгляне питання про продовження співпраці з Україною за програмою EFF після виконання країною деяких технічних зобов'язань

Про це повідомила директор-розпорядник Фонду Крістін Лагард, передає Інтерфакс-Україна.

"Існує ще кілька невирішених технічних питань у рамках прийнятих Україною зобов'язань, які ми разом обговорили. Їх необхідно вирішити, оскільки ми не можемо мати наполовину виконану програму і сподіватися, що вона буде працювати. Робота повинна бути завершена, і ми сповнені сподівань, що президент Петро Порошенко і новий прем'єр-міністр прислухається до цього, щоб виконати останні вимоги, яке Україна повинна виконати", - сказала вона під час виступу у Вашингтоні 14 липня.

Відео дня

Глава МВФ не уточнила, про які вимоги йдеться. У той же час вона зазначила, що Україна дуже близька до завершення другого перегляду програми EFF і більшість змін, які повинні були бути проведені владою країни, вже реалізовані.

Як повідомлялося, МВФ планує розглянути питання про продовження співпраці з Україною за програмою EFF у поточному місяці, але не виключає, що це може відбутися і після щорічних канікул ради директорів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X