Голова Мінсоцполітики оцінив, скільки коштуватиме бюджету підвищення мінімальної зарплати

3 листопада 2016, 21:27
Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що для забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати з 2017 року до 3,2 тис. грн до державного бюджету необхідно залучити близько 38 млрд грн

"Додатково буде залучено до бюджету внаслідок підвищення мінімальної заробітної плати і приблизно така ж сума піде на витрати - 38 (млрд грн)", - сказав він журналістам після додаткового засідання уряду 3 листопада, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Нагадаємо, 30 жовтня міністр фінансів Олександр Данилюк відповідаючи на питання про те, звідки уряд буде брати кошти для виплати підвищеної мінімальної зарплати, пояснив, що цей процес буде відбуватися за рахунок детінізації економіки.

Він також пообіцяв, що підвищення мінімальної зарплати не призведе до інфляції.


26 жовтня голова українського уряду Володимир Гройсман пообіцяв збільшити мінімальну зарплату до 3,2 тис. грн з 1 січня 2017 року.

У той самий день президент України Петро Порошенко заявив, що прийняте політичне рішення про збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень в місяць, що є спільною позицією глави держави, уряду та фракцій коаліції.

За словами віце-прем'єр-міністра Павла Розенка, це не вплине на розмір субсидії, призначеної в опалювальному сезоні 2016-2017 років.

Розенко також заявляв, що збільшення мінімальної зарплати до 3,2 тисяч грн не призведе до підвищення цін.

Показати ще новини
Радіо NV
X