Глава Мінфіну Росії повідомив про "цікаву" пропозицію Україні та МВФ

16 листопада 2015, 10:58
Росія зробила Україні і МВФ пропозицію, яка може бути покладена в основу врегулювання боргу Києва перед Москвою, заявив глава Мінфіну РФ Антон Силуанов

"РФ зробила пропозицію про порядок оплати Україною російського боргу в сумі $3 млрд, погашення якого має відбутися в грудні поточного року", - сказав Силуанов журналістам.

Відео дня

Як повідомляє Інтерфакс, за словами Сілуанова, "пропозиція, яку зроблено Росією, буде цікавою і може бути покладена в основу для врегулювання боргової проблеми України перед РФ".

"Ми з українськими партнерами не перемовлялися на цей рахунок, оскільки від українських колег поки не було якихось пропозицій, що відрізняються від врегулювання боргу перед комерційними кредиторами. Я неодноразово наголошував, що ми вважаємо неприйнятним для себе говорити про реструктуризацію, аналогічну комерційним кредиторам", - сказав Силуанов.

Як повідомлялося, Україна реструктуризувала нещодавно всі випуски своїх єврооблігацій, крім "російських", випущених на суму в $3 млрд. Росія не взяла участі в реструктуризації, наполягаючи на погашенні цих облігацій у строк - тобто 20 грудня 2015 року. Москва вважає, що не є комерційним кредитором і тому вона не може брати участі в реструктуризації.

ЗМІ повідомляли, що у зв'язку з цим Росія шукає варіанти блокування подальшого кредитування України Міжнародним валютним фондом.

Показати ще новини
Радіо НВ
X