Глава Газпрому в Москві в присутності Бойко і Медведчука запропонував постачати в Україну дешевий газ

22 березня 2019, 18:22

Газпром підтримав ідею Медведчука створити консорціум з управління ГТС України і запропонував укласти прямий контракт на поставку російського газу

Газпром готовий провести переговори щодо укладення прямого контракту на поставку російського газу в Україну, заявив голова правління Газпрому Олексій Міллер на зустрічі прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва з кандидатом в президенти України, Юрієм Бойко і Віктором Медведчуком, головою політради партії Опозиційна платформа - За життя і кумом Володимира Путіна. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Газпром готовий провести переговори щодо укладення нового контракту на поставку на український ринок безпосередньо російського газу", - сказав він.

При цьому Міллер заявив, що ціна на газ за новим контрактом для кінцевого споживача України буде на чверть нижче нинішнього рівня цін.

"Звичайно, сьогодні рано говорити про конкретну ціну за таким контрактом ... за новим контрактом прямих поставок російського газу на український ринок ціна для кінцевого споживача на українському ринку буде десь на чверть нижче нинішнього рівня цін", - припустив Міллер.

Він також підтримав пропозицію Медведчука повернутися до ідеї про створення консорціуму з управління газотранспортною системою України.

"Пропозиції щодо консорціуму - ми завжди підтримували, завжди були прихильниками такого проекту. І якщо буде зроблено пропозицію від української сторони провести переговори, то ми такі переговори проведемо і станемо учасниками газотранспортного консорціуму в Україні. Без сумніву, такий проект послужить підвищенню надійності і стабільності транзиту через територію України для споживачів в Європі", - підкреслив Міллер.

Як повідомлялося, в п'ятницю, 22 березня, на каналі 112 Україна, підконтрольному прокремлівського політику Віктору Медведчуку, вийшла новина про його візит до Москви.

Перебуваючи в російській столиці, кум Володимира Путіна разом із кандидатом в президенти України Юрієм Бойко провів переговори з прем'єром РФ Дмитром Медведєвим і главою Газпрому Олексієм Міллером.

Раніше Генеральна прокуратура України відкрила проти Медведчука кримінальне провадження через підозри в зраді і сепаратизмі.

Показати ще новини
Радіо NV
X