Глава аеропорту Бориспіль розповів, хто отримає знижки на обслуговування

4 квітня 2017, 18:58
протягом останніх 10 років було дуже багато ситуацій, пов'язаних з тим, що аеропорт звинувачувався в непрозорій тарифній політиці

Сьогодні питання вирішено наступним чином: сформульована публічна оферта, яка створює однакову для всіх систему знижок, систему преференцій та умов обслуговування в аеропорту. "Будь-яка компанія, яка привезе таку ж кількість пасажирів, як МАУ, отримає такі ж умови", - розповів НВ Бізнес очільник підприємства Павло Рябікін.

Відео дня

За його словами, аналогічну ситуацію можна зустріти в аеропорту Франкфурта і Мюнхена. Це абсолютно нормальна практика. "І для того, щоб зняти питання для якоїсь з авіакомпаній і створено це публічне правило, в якому ми зараз працюємо і вибудовуємо відносини з авіаперевізником", - констатує він.

Нагадаємо, за минулий рік аеропорт Бориспіль досяг максимальних показників за всю історію існування підприємства, надавши послуги 8,65 млн пасажирів. Цей показник зріс на 18% відносного 2015 року. При цьому найбільше зростання відбулося завдяки залученню іноземних ринків трансферних пасажирів. За рік кількість транзитних пасажирів збільшилася на 0,76 млн осіб — до 2,31 млн пасажирів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X