Генпрокуратура звинуватила Печерський суд у допомозі виведення коштів сина Януковича

9 березня 2017, 13:52
Генеральною прокуратурою України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно посадових осіб ПАТ Всеукраїнський банк розвитку, що належить Олександру Януковичу

Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

"У ході досудового розслідування за клопотанням Генеральної прокуратури України протягом 2015-2016 років Печерським районним судом міста Києва було накладено арешт на депозитні рахунки, відкриті працівниками банку на загальну суму біля 1 млрд грн, оскільки є достатньо підстав вважати, що фактичним власником вказаних грошових коштів є Олександр Янукович", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

При цьому, як зазначає відомство, з кінця грудня 2016 року деякими слідчими суддями Печерського районного суду м. Києва почали задовольнятися клопотання адвокатів та ухвалюватися суперечливі рішення про зняття арешту з зазначених грошових коштів у зв’язку з необґрунтованістю накладення їхніми колегами суддями.

У деяких випадках один і той же слідчий суддя, розглядаючи однотипні клопотання адвоката протягом місяця приймав різні рішення.

З метою недопущення зняття грошових коштів з накопичувальних рахунків ПАТ Всеукраїнський банк розвитку, відкритих у Національному банку, за клопотанням Генеральної прокуратури 17 січня Печерський районний суд Києва повторно наклав арешт на грошові кошти зазначених фізичних осіб.

Крім того, ГПУ спільно з Державною службою фінансового моніторингу зупинені фінансові операції на рахунках банків, в які були перераховані грошові кошти після зняття арештів і подаються нові клопотання про арешт майна до суду.

Нагадаємо, що Печерський районний суд зняв арешт з 312,5 млн грн Олександра Януковича.

Пізніше Генпрокуратура заблокувала дані кошти.

Показати ще новини
X