Генпрокуратура зберегла арешт свердловин Злочевського, знявши арешт з газу

2 вересня 2016, 14:26
Генеральна прокуратура України спростувала інформацію про зняття арешту зі свердловин екс-міністра екології Миколи Злочевського в Дніпропетровській та Харківській областях

"Слідчими Генеральної прокуратури було прийнято рішення про можливість погодження зняття арештів з вуглеводнів при збереженні арешту на обладнання, що забезпечує відшкодування ймовірних несплачених сум у бюджет", - повідомляє прес-служба ГПУ.

Відео дня

Рішення про зняття арешту з газу було ухвалене після отримання інформації про заподіяння збитків газодобувним підприємствам і падіння обсягів видобутку палива.

Напередодні стало відомо про скасування арешту свердловин Злочевського.

В липні 2016 року ці свердловини були заарештовані Печерським судом за клопотанням слідчого Генпрокуратури Дмитра Суса. Рішення було прийнято в рамках кримінального провадження щодо привласнення грошових коштів службовими особами ПАТ Укргазвидобування протягом 2010-2014 років. Тоді компаніям заборонили використовувати свердловини і відчужувати видобуті вуглеводні.

Нагадаємо, екс-міністра Злочевського звинувачували у незаконному збагаченні, зловживанні службовим становищем та заволодінні бюджетними коштами.

Показати ще новини
Радіо NV
X