Газпром визнав, що запуск Турецького потоку доведеться відкласти на невизначений термін

14 вересня 2015, 20:50
Заступник голови правління Газпрому Олександр Медведєв заявив, що запуск газопроводу Турецький потік, запланований на кінець 2016 року, відкладається на більш пізній термін

"Через те, що укладання не почалося, як планувалося, тепер мова йде вже не про грудень 2016 року", - цитує його BBC Україна.

На який саме термін Газпром відклав запуск першої нитки газопроводу на даний момент невідомо.

Відео дня

Нагадаємо, 11 вересня повідомлялося, що Туреччина заморозила переговори з Росією щодо будівництва Турецького потоку.

Повідомлялося також, що російський газовий монополіст Газпром переглянув конфігурацію газопроводу Турецький потік, на вигідних для Туреччини умовах.

Раніше надходила інформація, що Анкара вирішила зупинити переговори з Росією про будівництво газопроводу Турецький потік. Крім того, міністр енергетики і природних ресурсів Туреччини Танер Йилдиз заявив, що країна не піде на поступки російському Газпрому в питаннях реалізації проекту Турецький потік, а буде переслідувати виключно свої інтереси.

Нагадаємо, в 2014 році після рішення про відмову від спорудження газопроводу Південний потік президент РФ Володимир Путін заявив, що Газпром прокладе газопровід по дну Чорного моря до Туреччини, який завершиться газовим хабом на турецько-грецькому кордоні. Внаслідок цього, за планом Путіна, російський газ буде транспортуватися до Європи в обхід України.

Причому російська компанія Газпром запустила цей великий експортний проект без згоди Анкари.

Показати ще новини
Радіо НВ
X