Газпром порахував, скільки мільйонів євро треба для реалізації Північного потоку-2

1 вересня 2016, 08:16
Витрати на Північний потік-2 вже склали близько 400 млн євро, а до кінця року вони виростуть до 600-700 млн

Як пише Прайм, про це розповів заступник голови департаменту компанії Дмитро Хандога.

"Наразі витратили трохи менше ніж 400 млн євро на проект , до кінця року ми очікуємо, що сума зросте - близько 600-700 млн євро, в подальшому - в залежності від підписаних контрактів , ми не все ще контракти підписали ", - сказав він.

Відео дня

Нагадаємо, що в травні 2016 року проти будівництва газопроводу виступив держсекретар США Джон Керрі, який був упевнений, що Північний потік-2 матиме негативний вплив на Україну, Словаччину і Східну Європу.

А на початку серпня цього року уповноважений представник Держдепартаменту США з питань світової енергетики Амос Хохштайн заявив, що Північний потік-2 позбавить Україну $2 млрд доходу від транзиту російського газу в Європу, що може привести українську економіку до колапсу.

Крім того, в липні 2016- го антимонопольний комітет Польщі UOKiK відмовив в узгодженні будівництва Північного потоку-2, пояснивши, що це може привести до суттєвого обмеження конкуренції. Але пізніше Газпром і п'ять його європейських партнерів (Shell, OMV, ENGIE, Uniper і Wintershall) відкликали заявку на створення спільного підприємства по Північному потоку-2.

Показати ще новини
Радіо NV
X