Осінь нагадала Газпрому про відсутність поставок в Україну

1 вересня 2015, 18:52
Голова Газпрому Олексій Міллер заявив, що компанія у найближчі дні не відновить постачання газу Україні

У повідомленні Газпрому сказано, що це рішення пов'язане з тим, що Україна не має фінансових ресурсів для відновлення поставок.

"Ви знаєте, на сьогоднішній день Україна не має у своєму розпорядженні фінансових ресурсів для відновлення поставок газу. Ми перебуваємо у прямому контакті з керівництвом НАК Нафтогаз України — це компанія, яка є стороною за контрактом. Є фінансові проблеми. Тому очікувати, що у найближчі дні Україна відновить поставки, на жаль, не доводиться", - заявив Міллер.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що на тлі обвалення ринку нафти голова російського енергетичного монополіста Газпром Олексій Міллер заявив про можливість зниження вартості російського газу для України.

Раніше, російська монополія запропонувала Нафтогазу на третій квартал 2015 року ціну у $247,18, але Київ відмовився від закупівель російського енергоносія, вважаючи запропоновані умови невигідними. Причому Україна переорієнтувалася на ринок реверсного газу із Західної Європи.

Нагадаємо, що середньозважена ціна газу, що закуповується Нафтогазом за кордоном у другому кварталі 2015 року впала до $268 за тисячу куб. м з $315 у першому кварталі нинішнього року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X