Газета: Влада Росії обговорює підвищення пенсійного віку з 2016 року

17 вересня 2015, 10:19
419
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

pixabay

Міністерство фінансів Росії виступило за підвищення пенсійного віку у 2016 році, пише газета Ведомости з посиланням на свої джерела

"Це не просто побажання Мінфіну, воно серйозно обговорювалося на нарадах, було підтримано багатьма чиновниками", - розповів високопоставлений федеральний чиновник.

За даними співрозмовників видання, підвищення пенсійного віку допоможе зберегти від 630 мільярдів до 1,3 трильйона рублів за три роки. Підсумкове число збережених коштів буде залежати від швидкості підвищення віку: планується, що воно буде відбуватися або за півроку, або з року в рік до 65 років для чоловіків і жінок.

Крім підвищення віку є й інші пропозиції: індексація пенсій на 4% в 2016-2018 роках, відмова від виплат пенсій працюючим пенсіонерам з річним доходом від 500 тисяч рублів, скорочення індексації зарплат бюджетників та військовослужбовців (до нуля в 2016 році).

Як повідомлялося, країни Заходу ввели економічні санкції проти Росії за анексію Криму і вторгнення в Донбас. МВФ спрогнозував підсумковий ефект від санкцій проти Росії - країна-агресор може втратити до 9% ВВП.

Головне

Країни

Сьогодні, 02:38

article_img
3 березня відбудуться дострокові вибори мера Гданська
Країни

Сьогодні, 09:50

article_img
Forbes: Брати Ротенберги залишилися без приватних літаків через санкції США
Економіка

Сьогодні, 13:50

article_img
Нав'язане рекламою. Україна відмовилася від більшості радянських ГОСТів