Французька компанія подала позов проти Газпрому

15 лютого 2016, 20:06
Французька компанія Engie S. A подала позов проти російського Газпрому до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма з вимогою переглянути ціни за контрактом на поставку природного газу

Про це йдеться у звіті російської компанії, передає РБК.

Відомо, що позов був поданий 23 грудня 2015 року. До 21 січня поточного року Газпрому необхідно було призначити арбітра зі своєї сторони і представити арбітражу свою відповідь на повідомлення про ініціювання розгляду.

Відео дня

У Газпромі зазначили, що наразі тривають також арбітражні розгляди щодо перегляду контрактної ціни, ініційовані компаніями DONG Energy, PGNiG, Botas і Shell.

У звіті йдеться, що арбітражний розгляд, раніше ініційований компанією Gasum Oy, було завершено 23 грудня 2015 року за угодою сторін після того, як сторони знайшли комерційне рішення поза рамками арбітражу.

Нагадаємо, Газпром звинувачує Нафтогаз у "осіданні газу" в Україні на $6 млн. Російська компанія вирішила подати зустрічний позов проти українського Нафтогазу.

Зауважимо, Нафтогаз 13 жовтня 2014 року звернувся до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма з кількома вимогами: передати контракт на транзит від НАК Нафтогаз України до ПАТ Укртрансгаз, адаптувати його відповідно до вимог ЄС та виплатити компенсацію за зниження прокачування.

Слухання у справі відбудуться наприкінці вересня 2016 року. Арбітри мають винести своє рішення до кінця 2017 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X