Спростили правила роботи. Українські лікарі до кінця року можуть працювати у Франції без підтвердження диплома

26 березня, 12:20
До кінця року українські лікарі можуть попрацювати у Франції (Фото:depositphotos)

До кінця року українські лікарі можуть попрацювати у Франції (Фото:depositphotos)

Пільги діють лише до кінця цього року та допоможуть деяким лікарям отримати тимчасову роботу

Лікарі з України, медсестри та парамедики можуть тимчасово працювати за фахом у Франції. Відповідне розпорядження міністр охорони здоров'я Олів'є Веран направив учора керівникам усіх медичних закладів, написала у своєму facebook керуючий директор White Dental Group Олена Полікарчик.

Відео дня

«До кінця 2022 року діє спеціальна процедура прийняття українського диплома замість стандартної акредитації, згідно з якою нашим медикам потрібно було б підтверджувати кваліфікацію протягом щонайменше 3 років навчання у Франції та скласти іспит французькою мовою», - каже вона. Тобто лікарі можуть влаштуватись на роботу відразу після приїзду до країни.

Полікарчик додає, що безліч її друзів та клієнтів-стоматологів з дітьми на руках вимушено покинули свої будинки у Харкові, Києві та інших містах. Першим нашим завданням було допомогти їм житлом, але що далі? Тимчасово працювати за фахом у Франції виглядало як нездійсненна мрія. «Сьогодні це – реальність, яка втілилася у життя завдяки зустрічам із впливовими людьми», - каже Полікарчик.

Лобіювати такі рішення можна в Німеччині, країнах Балтії, Угорщини, Румунії. У Польщі спрощена процедура працевлаштування діяла ще до вторгнення Росії до України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X