Фонд гарантування виставив на продаж акції Укрнафти

15 грудня 2017, 15:50
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставив на продаж цінні папери найбільшої нафтовидобувної компанії Укрнафта

Про це свідчить повідомлення на сайті Української біржі.

Крім того, продаються акції Української бурової компанії.

Продаж активів відбудеться на аукціоні 19 грудня.

Відео дня

Стартова ціна 762 шт. акцій Укрнафти – 200,2 тис. грн, акцій Української бурової компанії в кількості 119 877 шт – 79 млн грн.

Як зазначається, акції враховувалися на балансі Енергобанку, банку Контракт, банку Петрокоммерц-Україна, а також банку Камбіо. Акції продає торговець цінними паперами Драгон Капітал і фірма Мотор-Дилер.


Укрнафта - найбільша нафтовидобувна компанія України. Її частка в загальнодержавному видобутку нафти з газовим конденсатом в 2016 році склала 68%, частка в загальному видобутку газу - 6,6%. Бурові управління компанії мають 46 бурових установок, 1946 нафтових і 172 газових свердловин. Компанія володіє 537 АЗС в більшості регіонів України. Мажоритарним акціонером є держава в особі НАК Нафтогаз України.

Українська бурова компанія – займається розвідувальним буріння та свердлінням а також володіє ліцензією на промисловий видобуток вуглеводнів на Харківцівському родовищі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X