Фонд гарантування відновив виплати вкладникам банку Михайлівський

21 листопада 2017, 13:19
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) відновлює виплати гарантованих сум коштів вкладникам банку Михайлівський

Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Виплати розпочинаються з 21 листопада і триватимуть до 3 січня 2018 року включно.

Для отримання відшкодування вкладникам Михайлівського потрібно звертатися до відділень банку-агента ПУМБ, з собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний номер.

Відео дня

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення банку з ринку, але не більш ніж 200 тисяч гривень.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до ФГВФО: засвідчену особистим підписом спадкоємця копію паспорту; копію документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код); нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину; засвідчену особистим підписом спадкоємця заяву про виплату гарантованої суми відшкодування.

Нагадаємо, що рішення про віднесення банку Михайлівський в категорію неплатоспроможних Нацбанк ухвалив 23 травня 2016 року. З 12 липня ухвалено рішення про відкликання банківської ліцензії та його ліквідацію.

Показати ще новини
Радіо НВ
X