Фонд гарантування продав лот за рекордну суму на системі ProZorro.продажі

19 січня 2017, 12:13
В системі ProZorro.продажі відбувся відкритий онлайн аукціон на продаж прав вимоги за кредитними договорами ПАТ Банк Фінанси та кредит, лот продали за рекордну для системи ціну - 23 млн грн

Переможцем аукціону була визнана фінансова компанія Локо, яка працює на платформі майданчика SmartTender.biz. Всього до системи ProZorro.продажі підключено 11 майданчиків, а найближчим часом очікується розширення до 30 сервісів.

Відео дня

ПАТ Банк Фінанси та кредит виставив на відкритий продаж права вимоги за кредитними договорами, забезпеченими іменними акціями ВАТ Ужгородський Турбогаз, майновими правами, облігаціями і земельними ділянками. Початкова вартість лота – 7,3 млн грн.

За 3 раунду аукціону початкова ціна на лот була збільшена більш ніж в 3 рази, що значно перевищує звичайні показники в системі ProZorro.Продажі. Найближчий конкурент компанії Локо - ТОВ Альфа Кронс запропонував ціну на 100 тис грн. нижче переможця.

"Також як і у випадку з "материнським" ProZorro - ProZorro.Продажі. є центральною базою даних та системою з чітко визначеними правилами і прозорою процедурою. При цьому сервіс і технічне забезпечення на себе беруть комерційні майданчики. Для SmartTender.biz це був новий ринок, адже раніше в цьому напрямку були представлені біржі, які спеціалізуються на продажі майна банків, а тепер виявилося, що для прозорого продажу необхідно перш за все якісне і надійне ІТ-рішення" - коментує Сергій Сагун, COO SmartTender.biz.

Нагадаємо, система ProZorro.Продажі була запущена влітку 2016 року для прозорої та ефективної реалізації майна та цінних паперів, які перебувають у розпорядженні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

З 1 січня 2017 року реалізація всього майна ФГВФО в обов'язковому порядку здійснюється виключно через систему ProZorro.Продажі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X