Фонд гарантування оцінив майно колишнього банку сина Януковича

3 серпня 2016, 16:51
336
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: minfin.com.ua

Банк Олександра Януковича оцінив Фонд гарантування вкладів фізосіб

Ліквідаційна маса ПАТ ВБР перевищила 6,10 млрд грн

Як йдеться у повідомленні прес-служби Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, при цьому, балансова вартість ліквідмаси банку без врахування резервів та переоцінки становить 8,72 млрд грн.

Групи активів банку ВБР виглядають наступним чином: кошти, розміщені в інших банках, оцінені у понад 3,17 млрд грн, при їхній балансовій вартості 3,03 млрд грн. Ще у 1,52 млрд грн оцінені кредити, надані юридичним особам (балансова вартість 3,64 млрд грн), та у 0,20 млрд грн – кредити, надані фізичним особам (балансова вартість понад 0,50 млрд грн).

Цінні папери та інші фінансові інструменти, корпоративні права оцінені у 0,60 млрд грн при їхній балансовій вартості у 0,57 млрд грн.

Понад 0,58 млрд грн склали залишки у касі та на накопичувальному рахунку в НБУ. Основні засоби, інші необоротні матеріальні активи та необоротні активи, утримувані для продажу, при балансовій вартості 0,019 млрд грн оцінені у 0,014 млрд грн.

Нагадаємо, єдиним акціонером ВБР є син екс-президента України Віктора Януковича Олександр. Рада Європи застосувала санкції до Віктора Януковича та його родини і заморозила активи ВБР. У листопаді 2014 року НБУ ухвалив рішення про віднесення банку до категорії проблемних.

Пізніше Вищий адмінсуд остаточно визнав банк Януковича банкрутом.

Головне

Події

Вчора, 17:05

article_img
Стан Бекірова різко погіршився - Чубаров
Футбол

Вчора, 18:46

article_img
Півзахисник збірної України наблизився до переходу в шотландський гранд - ЗМІ
Події

Вчора, 13:22

article_img
МОЗ розгляне питання про оголошення епідемії кору в Україні - Супрун