Фонд гарантування оцінив майно колишнього банку сина Януковича

0 коментувати
Банк Олександра Януковича оцінив Фонд гарантування вкладів фізосіб
Фото: minfin.com.ua

Банк Олександра Януковича оцінив Фонд гарантування вкладів фізосіб

Ліквідаційна маса ПАТ ВБР перевищила 6,10 млрд грн

Як йдеться у повідомленні прес-служби Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, при цьому, балансова вартість ліквідмаси банку без врахування резервів та переоцінки становить 8,72 млрд грн.

Групи активів банку ВБР виглядають наступним чином: кошти, розміщені в інших банках, оцінені у понад 3,17 млрд грн, при їхній балансовій вартості 3,03 млрд грн. Ще у 1,52 млрд грн оцінені кредити, надані юридичним особам (балансова вартість 3,64 млрд грн), та у 0,20 млрд грн – кредити, надані фізичним особам (балансова вартість понад 0,50 млрд грн).

Цінні папери та інші фінансові інструменти, корпоративні права оцінені у 0,60 млрд грн при їхній балансовій вартості у 0,57 млрд грн.

Понад 0,58 млрд грн склали залишки у касі та на накопичувальному рахунку в НБУ. Основні засоби, інші необоротні матеріальні активи та необоротні активи, утримувані для продажу, при балансовій вартості 0,019 млрд грн оцінені у 0,014 млрд грн.

Нагадаємо, єдиним акціонером ВБР є син екс-президента України Віктора Януковича Олександр. Рада Європи застосувала санкції до Віктора Януковича та його родини і заморозила активи ВБР. У листопаді 2014 року НБУ ухвалив рішення про віднесення банку до категорії проблемних.

Пізніше Вищий адмінсуд остаточно визнав банк Януковича банкрутом.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: