Фонд держмайна вирішив повторно приватизувати блокпакети акцій трьох великих обленерго

2 листопада 2017, 17:40
Фонд державного майна (ФДМ) виставить на продаж на початку грудня блокуючі пакети в розмірі 25% акцій трьох великих енергокомпаній Одесаобленерго, Сумиобленерго і Донбасенерго

Про це повідомив в.о. голови ФДМ Віталій Трубаров на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, оцінка цих трьох енергокомпаній буде завершена до кінця листопада.

Крім того, на торги будуть виставлені так звані "двадцатьп'яткі" ще 13 інших підприємств.

Відео дня

Також, ФДМ планує виставити на продаж приватне акціонерне товариство Укрхудожпром, товариство з обмеженою відповідальністю Білоцерківський завод гумових технічних виробів, відкрите акціонерне товариство Науково-виробниче підприємство Система і інші об'єкти малої приватизації.

Як повідомлялося, раніше аукціони з продажу Донбасенерго і Сумиобленерго були скасовані через відсутність заявок. На початку жовтня ФДМ почав повторну процедуру приватизації їх 25% акцій.

У серпні ФДМ продав 25% акцій енергогенеруючої компанії "ДТЕК Дніпроенерго" (Запоріжжя), 25% акцій енергопостачальної компанії "ДТЕК Дніпрообленерго" (Дніпро), 25% акцій енергопостачальної компанії "ДТЕК Донецькобленерго", 25% акцій енергогенеруючої компанії "ДТЕК Західенерго" і 25% акцій енергокомпанії "Київенерго" компанії Ornex, яка входить в групу System Capital Management (SCM) за 3,05 млрд гривень.

Показати ще новини
Радіо NV
X