Фонд держмайна оцінив можливі надходження від малої приватизації

12 червня 2018, 12:43

Очікувана сума надходжень до державного бюджету України від малої приватизації становить 1,5-1,7 млрд грн.

Про це заявив в.о. глави Фонду державного майна Віталій Трубаров у ефірі 5 каналу.

За його словами, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов оцінив потенціал малої приватизації в 3 млрд грн.

Відео дня

"За нашими скромними підрахунками, сума може бути не настільки оптимістичною, це буде 1,5-1,7 млрд грн", - сказав Трубаров.

Він також визнав, що є загроза невиконання плану великої приватизації в поточному році.

"Чи є шанс, що ми не виконаємо планове завдання? Так, на жаль, такий шанс є. Оскільки ми втратили півроку через те, що частина об'єктів не змогла вчасно стартанути, а частина об'єктів випала зі списку", - пояснив Трубаров.

Також на прохання Міністерства аграрної політики і продовольства зі списку на 2018 рік були виключені держпідприємства Аграрний фонд і Державна продовольчо-зернова корпорація України, оскільки вони є об'єктами продовольчої безпеки.

Трубаров також додав, що Центренерго єдине підприємство в списку, яке перебуває на стадії підготовки перед продажем.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про початок малої приватизації з червня 2018 року, і про початок підготовки до великої приватизації.

Нагадаємо, що закон Про приватизацію державного та комунального майна був підписав президентом України Петром Порошенко 2 березня 2018 року. У тому ж місяці Фонд держмайна затвердив список об'єктів малої приватизації, що підлягають продажу в 2018 році. До нього увійшли близько 600 об'єктів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X