Фонд держмайна назвав дату, коли почнуть продавати ОПЗ

23 лютого 2016, 15:08
30 червня 2016 року розпочнеться конкурс з приватизації 99,6% акцій одного з найбільших в країні виробників хімпродукції - Одеського припортового заводй.

Про це йдеться в плані продажу підприємства, яким володіє УНІАН.

У документі повідомляється, що проведення конкурсу з продажу пакета акцій за принципом аукціону планується на 30 червня 2016 року.

Відео дня

Згідно з планом, даний етап приватизації буде тривати 30-45 днів.

Також 4 травня фонд планує засідання конкурсної комісії по визначенню початкової ціни продажу та фіксованих умов проведення конкурсу.

Згідно з документом, робоча група Кабінету міністрів 5 травня повинна буде надати рекомендації фонду щодо початкової ціни пакета акцій заводу.

Зазначимо, що Одеський припортовий завод - один із найбільших підприємств хімічної галузі України. Спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, рідкого азоту, діоксиду вуглецю, рідкого кисню, сірчанокислого натрію. Також займається перевантаженням хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт.

ОПЗ є монополістом на українському ринку послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку.

Раніше НВ повідомляло, ОПЗ може бути виставлений на продаж вже в квітні 2016 року. Крім того, Фонд державного майна пропонує виставити на приватизацію компанії Турбоатом і Запорізький титано-магнієвий комбінат.

Раніше Кабінет міністрів України продовжив до 31 липня 2016 року терміни приватизації основних державних активів енергокомпаній, ОПЗ і Сумихімпрому.

Нагадаємо, міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус, який нещодавно оголосив про свою відставку, назвав приватизацію головною невиконаної метою Міністерства економічного розвитку і торгівлі в 2015 році.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X