35 млрд гривень на дороги. Парламент зробив крок до перерозподілу грошей з Фонду боротьби з коронавірусом

5 червня 2020, 15:23

Парламент підтримав у першому читанні законопроект про зміни до держбюджету-2020.

Верховна Рада схвалила в першому читанні законопроєкт № 3509 про зміни до держбюджету-2020 року, який дозволить перерозподілити кошти з Фонду боротьби з коронавірусом і направити 35 млрд гривень на будівництво доріг.

Відео дня

В ході голосування 5 червня законопроект підтримали 274 депутати.

У пояснювальній записці до документа наголошується, що одним з наслідків пандемії коронавируса є збільшення рівня безробіття.

«Одним із заходів по боротьбі з гострою респіраторною хворобою COVID-19 і її наслідками є забезпечення населення додатковими робочими місцями. Важливим є також забезпечення поліпшення транспортного сполучення для своєчасного надання медичної допомоги населенню, можливості його широкого тестування на наявність коронавируса », - йдеться в документі.

Також парламент прийняв рішення скоротити терміни підготовки законопроекту до другого читання.

Нагадаємо, що згідно з даними Міністерства фінансів, які проаналізували в Центрі аналізу публічних фінансів і публічного управління Київської Школи Економіки, станом на 25 травня кошти фонду були розподілені за все на 20% .

Фонд боротьби з коронавірусом був затверджений 13 квітня в рамках оновленого держбюджету-2020. Спочатку фінансування Фонду передбачалося в обсязі 97 млрд гривень, проте пізніше уряд прийняв рішення урізати фонд на третину.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X