Fitch відмовилося вважати дефолтом можливу невиплату Україною боргу Росії

19 листопада 2015, 11:25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Fitch відмовилося вважати дефолтом можливу невиплату Україною боргу Росії - фото
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings не має наміру розцінювати можливу невиплату за євробондами України на $3 млрд, з терміном погашення 20 грудня 2015 року, як "суверенний дефолт"

"Невиплата євробондів на $3 млрд, викуплені Фондом національного добробуту (ФНБ) РФ в кінці 2013 року, не будуть складати дефолт в рамках критеріїв агентства", - йдеться в повідомленні агентства, передає Інтерфакс-Україна.

Крім того, Fitch відзначає, що будь-які можливі в результаті такої невиплати судові тяжби не будуть перешкоджати обслуговуванню нових суверенних єврооблігацій, емітованих в рамках боргового операції України.

Нагадаємо, Fitch 18 листопада підвищило довгостроковий рейтинги дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній валюті з рівня "RD" (обмежений дефолт) до "CCC".

16 листопада президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія готова піти на реструктуризацію українського держборгу, однак лише в тому випадку, якщо Захід підкріпить можливості економіки України своїми гарантіями.

Станом на середу, 18 листопада, Міністерство фінансів України не отримувало жодних офіційних пропозицій від російської сторони про реструктуризацію єврооблігацій на 3 млрд дол.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал

Вибір редакції

Технології

Вчора, 09:01

thumb img
Країна розумнішає. Як 3G і 4G змінюють українську економіку
Економіка

Вчора, 09:30

thumb img
Гроші тижня: єврооблігації України, Роттердам-, купівля каналу ZIK соратником Медведчука, піруети Баришівського райсуду і знову газ
Економіка

14 червня, 17:00

thumb img
Багаті тихоні. Economist пояснив, чому німецькі багатії відрізняються від американських

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua