Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Fitch знизило рейтинг Києва слідом за Україною до переддефолтного рівня

9 жовтня 2015, 12:27
19
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Агентство підтвердило довгостроковий рейтинг міста в іноземній валюті на рівні С, тобто неминучого дефолту

© Alain Vermont/Flickr

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента Києва в національній валюті з рівня С (неминучий дефолт) до рівня RD, тобто до обмеженого дефолту

Крім того, агентство знизило національний довгостроковий рейтинг з рівня ССС (можливий дефолт) до рівня RD (обмежений дефолт).

Зниження довгострокового рейтингу Києва в національній валюті здійснено після продовження строків виплати за внутрішніми облігаціями міста на загальну суму 4,29 млрд грн на рік. Початкові строки погашення припадали на 1 жовтня і 7 грудня 2015 року.

"Fitch розглядає зазначену реструктуризацію внутрішніх облігацій як дефолт у відповідності зі своєю методологією обміну проблемних боргових зобов'язань. Тому агентство знизило довгостроковий РДЕ міста в національній валюті і національний довгостроковий рейтинг до рівнів "RD" і "RD(ukr)", - наводить повідомлення агентства Інтерфакс-Україна.

Крім того, Fitch прогнозує, що бюджетні показники Києва залишаться волатильними.

"Це зумовлено загальним слабким рівнем державних фінансів країни, більш низькою передбачуваністю її фіскальної політики і коротким горизонтом планування, що посилюється негативними макроекономічними трендами", - відзначили в агентстві.

Агентство також підтвердило довгостроковий рейтинг міста в іноземній валюті на рівні С (дефолт є близьким або неминучим), що відображає очікувану реструктуризацію єврооблігацій Києва.

Нагадаємо, раніше Fitch також знизило кредитний рейтинг України до переддефолтного рівня.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися