Fitch погіршило прогноз зростання ВВП України в 2017 році

30 квітня 2017, 12:35
Міжнародне рейтингове агентство Fitch погіршило прогноз зростання ВВП України в 2017 році, однак підтвердило довгостроковий суверенний рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валютах на рівні "B-"

Про це йдеться в релізі Fitch.

Так, Fitch погіршило прогноз зростання ВВП в 2017 році з 2,5% до 2%, у тому числі у зв'язку з блокадою Донбасу, яка може негативно вплинути на гірничодобувну, металургійну та енергетичну галузі.

Відео дня

"Ми прогнозуємо, що зростання в 2017 році сповільниться до 2%, перш ніж прискориться в 2018 році до 3%", - написано в повідомленні.

Агентство зазначило, що зростання ВВП у наступному році може відбутися на тлі підвищення споживчого попиту і збільшення інвестицій.

Також Fitch прогнозує, що середня інфляція в Україні у 2017 році знизиться до 11,2% порівняно з 14,9% в минулому році, а міжнародні резерви до кінця року можуть зрости до 18,1 млрд доларів.

Довгостроковий рейтинг України в іноземній і національній валюті підтверджений на рівні "В-".

Раніше повідомлялося, що міжнародні рейтингові агентства Moody's і Fitch підвищили кредитні рейтинги Metinvest ВV - материнської компанії металургійного холдингу Метінвест - до рівня Caa2 (прогноз стабільний) і B (прогноз стабільний) відповідно.

Показати ще новини
Радіо НВ
X