Fitch підтвердило стабільний прогноз для України

30 жовтня 2017, 10:13
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту України (рейтинг дефолту емітента, РДЕ) в іноземній і національній валюті на рівні B- зі стабільним прогнозом

Про це повідомили у прес-службі агентства.

Прогноз по рейтингах стабільний. Крім цього, рейтинг довгострокових випусків пріоритетних незабезпечених облігацій України в іноземній і національній валюті підтверджений на рівні B-, короткострокових пріоритетних незабезпечених облігацій у національній валюті - на рівні B. Рейтинг країнової стелі підтверджений на рівні B-, короткостроковий РДЕ в іноземній і національній валюті - на рівні B.

Відео дня

У релізі також зазначено, що Україна має скоринговий бал, еквівалентний рейтингу CCC за шкалою довгострокових РДЕ в іноземній валюті.

Відзначимо, що у числі основних факторів, що вплинули на суверенні рейтинги, Fitch відзначає слабку зовнішню ліквідність України, високий рівень держборгу, структурні проблем, у тому числі слабкий банківський сектор і недостатній розвиток інститутів, а також геополітичні і політичні ризики.

Нагадаємо, у липні агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента України в іноземній і національній валютах на рівні CCC (можливий дефолт).

А на початку жовтня Fitch підтвердило рейтинги Києва і Харкова на рівні В-.


Fitch Ratings (повне найменування - Fitch Ratings Inc.) - американська корпорація, відома в основному, як рейтингове агенство. Fitch Ratings поряд зі Standard & Poor's і Moody's входить у "велику трійку" міжнародних рейтингових агентств. .

Головне завдання - надання світовим кредитним ринкам незалежних і орієнтованих на перспективу оцінок кредитоспроможності, аналітичних досліджень і даних.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X