Fitch підтвердило рейтинги України зі стабільним прогнозом

29 жовтня 2018, 10:25

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валютах на рівні В- зі стабільним прогнозом.

Про це йдеться в прес-релізі агентства, передає агентство Інтерфакс-Україна.

На рейтинги України негативно впливає слабка зовнішня ліквідність, високі потреби в зовнішньому фінансуванні, обумовлені погашенням суверенних боргів і структурними слабкостями у сфері банківського сектору, інституційних обмежень, політичних і геополітичних ризиків.

Відео дня

Зазначимо, що минулого тижня Україна позичила $2 млрд під високі відсотки.

Водночас Fitch зазначає підвищення надійності та узгодженості політики, поліпшення макроекономічної стабільності, скорочення держборгу і міжнародну підтримку.

Агентство уточнює, що короткостроковий РДЕ України в іноземній і національній валютах підтверджений на рівні В.

Нагадаємо, що тижнем раніше міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's Global Ratings підтвердило довгострокові і короткострокові суверенні кредитні рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті на рівні В-/В.

МВФ і Україна на робочому рівні досягли угоди про нову 14-місячну програму підтримки економічної політики stand-by, яка замінить програму розширеного фінансування (EFF). Програма міжнародної допомоги stand-by дається тим країнам, які вийшли з переддефолтного стану.

Проте Рада директорів МВФ готова затвердити нову програму підтримки економічної політики України тільки після остаточного перегляду тарифів на опалення відповідно до підвищення ціни на газ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X