Fitch підтвердило дефолтний рейтинг України

25 липня 2016, 22:29
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента України в іноземній і національній валютах на рівні CCC (можливий дефолт)

"Довгостроковий рейтинг пріоритетних незабезпечених облігацій країни в національній валюті також підтверджено на рівні "CCC". Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні "C", визначено короткостроковий РДЕ в національній валюті "C", - вказується в повідомленні на сайті агентства.

Відео дня

Зазначається, що чергова дата запланованого перегляду рейтингів агентством України припадала на 11 листопада 2016 р. Проте агентство вважає, що недавні зміни методології дають підстави для портфельного перегляду рейтингів.

Відповідно до шкали Fitch, рейтинги групи ССС означають, що дефолт емітента, якому вони привласнені, представляється реальною можливістю, а здатність виконувати фінансові зобов'язання залежить від ділової або економічної кон'юнктури.

Раніше повідомлялось, що Fitch в першому півріччі 2016 року знизило суверенні кредитні рейтинги 15 країн. Це є піврічним рекордом для агентства.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X