Fitch назвав новий термін траншу від МВФ в Україну

16 травня 2016, 17:01
Fitch Ratings прогнозують надходження $1,7 млрд щодо третього траншу від Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україну в липні цього року, повідомляє УНІАН

Такий прогноз дають аналітики в тому випадку, якщо наша країна відновить співпрацю з ключовим кредитором.

"Fitch очікує, що новий уряд України, обрання якого дозволило подолати політичну кризу в країні, повернеться до плану реформ, що забезпечить отримання третього траншу кредиту від МВФ в обсязі $1,7 млрд вже на початку третього кварталу року", – вважають у Fitch.

Відео дня

Однак, на їхню думку, коаліція, яка затвердила нинішній склад уряду, дуже нестійка. Тому Fitch не виключає, що реформи можуть бути ситуативними, а це може призвести до призупинення фінансування з боку МВФ.

Раніше рейтингове агентство повідомляло, що за умови проведення реформ, наша країна отримає до кінця року $5,2 млрд від МВФ.

Разом з тим інше рейтингове агентство Moody's спрогнозувало, що Україна отримає транш до кінця червня.

В рамках чотирирічної програми EFF для України загальним обсягом близько $17 млрд, яка почалася в березні 2015 року, передбачений щоквартальний огляд програми. Київ повинен був у цьому і минулому році отримати фінансову допомогу за чотири транші на рік. Однак поки в Україну надійшов перший транш на $5 млрд і другий – на $1,7 млрд. Минулої осені програма практично припинена.

Показати ще новини
Радіо NV
X