Фіскальна служба ініціювала заморозку повернення ПДВ в зоні АТО

7 вересня 2015, 16:30
Державна фіскальна служба (ГФС) пропонує тимчасово на законодавчому рівні скасувати відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) в зоні АТО, повідомив глава ГФС Роман Насиров

"Щодо пропозиції щодо зміни законодавства в зоні АТО: це питання окремого режиму скасування свідоцтва з ПДВ і функціонування компаній, які знаходяться як на контрольованій, так і неконтрольованій території в зоні АТО", - сказав Насиров.

Відео дня

При цьому він додав, що "це дійсно потрібне рішення на той час, поки буде залишатися ситуація в Донбасі такою, як вона є на даний момент".

Крім цього, Насиров повідомив, що заборгованість по ПДВ становить понад 20 млрд грн, однак серпнева статистика дає привід для збільшення компенсацій. "По серпню ми вже показали ефективність - ми зібрали на 28% ПДВ більше, ніж ми збирали за попередні 7 місяців. За рахунок цих коштів ми збільшимо відшкодування по ПДВ на 28% вже до кінця року", - сказав він.

Нагадаємо, 4 вересня стало відомо, що співробітники СБУ зупинили відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) підприємствам Метінвест-Україна, Харцизький трубний завод і Єнакіївський металургійний завод, які контролює олігарх Рінат Ахметов.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X