Фірташа звільнили без додаткових умов – ЗМІ

24 лютого 2017, 14:53
Земельний суд Відня у кримінальних справах відхилив вимогу прокуратури Відня затримати українського бізнесмена Дмитра Фірташа в рамках справи про його екстрадицію в США за запитом американської влади

Про це повідомило джерело, знайоме з ходом справи, передає Інтерфакс-Україна.

"Дмитро Фірташ звільнений без додаткових умов", – сказав співрозмовник агентства.

Нагадаємо, що вчора, 23 лютого, Фірташа звільнили, але забрали закордонний паспорт.

Відео дня

Пізніше стало відомо, що Фірташ знову був затриманий у справі про екстрадицію в США.

Крім того, Віденський суд відмовився задовольнити запит прокуратури Відня про арешт бізнесмена Дмитра Фірташа за екстрадиційним ордером Іспанії.

Нагадаємо, 21 лютого колегія суддів Вищого земельного суду Відня задовольнила апеляцію прокуратури Австрії на рішення суду першої інстанції про відмову в екстрадиції Фірташа в США за запитом американської влади.

У той же день підприємець був затриманий. За інформацією австрійської прокуратури, затримання не пов'язано з рішенням суду і здійснювалося на підставі ордера, виданого Іспанією, де олігарха звинувачують у відмиванні грошей.


Український олігарх, голова ради групи компаній Group DF Дмитро Фірташ був затриманий поліцейськими у Відні за запитом американського Федерального бюро розслідувань і поміщений в слідчий ізолятор 12 березня 2014 року.

У США Фірташу пред'явили звинувачення в передачі хабара індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії.

Через день суд вирішив залишити його під арештом з можливістю звільнення під заставу в €125 млн. Сума була визначена, виходячи з фінансового стану олігарха і тяжкості інкримінованих йому злочинів. 21 березня Фірташа випустили під домашній арешт, де він очікував на рішення суду з приводу екстрадиції в США.

Показати ще новини
Радіо НВ
X