Фірташа звільнили, але забрали закордонний паспорт

23 лютого 2017, 17:08
Земельний суд Відня в четвер ухвалив рішення звільнити українського бізнесмена Дмитра Фірташа без внесення додаткової застави

Про це йдеться в повідомленні адвокатів Фірташа, передає Інтерфакс-Україна.

"Суд відмовив прокуратурі Відня в арешті Фірташа, оскільки відсутній ризик неявки Фірташа на вимогу суду. Суд зобов'язав Фірташа регулярно відвідувати суд через певні проміжки часу", - відзначили захисники бізнесмена.

Відео дня

"Фірташу заборонено залишати територію Австрії, він здав суду свій закордонний паспорт", - додали адвокати.

Раніше повідомлялося, що Віденський суд відмовився задовольнити запит прокуратури Відня про арешт бізнесмена Дмитра Фірташа за екстрадиційним ордером Іспанії.

Нагадаємо, 21 лютого колегія суддів Вищого земельного суду Відня задовольнила апеляцію прокуратури Австрії на рішення суду першої інстанції про відмову в екстрадиції Фірташа в США за запитом американської влади.

У той же день підприємець був затриманий. За інформацією австрійської прокуратури, затримання не пов'язано з рішенням суду і здійснюється на підставі ордера, виданого Іспанією, де олігарха звинувачують у відмиванні грошей.


Український олігарх, голова ради групи компаній Group DF Дмитро Фірташ, був затриманий поліцейськими у Відні за запитом американського Федерального бюро розслідувань і поміщений в слідчий ізолятор 12 березня 2014 року.

У США Фірташу пред'явили звинувачення в передачі хабара індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X