Фірташа знову затримали у Відні

23 лютого 2017, 19:16
Український бізнесмен Дмитро Фірташ, звільнений у четвер судом під колишню заставу у €125 млн і зобов'язання залишатися в Австрії у справі про екстрадицію в Іспанію, тут же був затриманий у справі про екстрадицію в США

Таку інформацію повідомляють австрійські ЗМІ та підтверджують адвокати бізнесмена, передає Інтерфакс-Україна.

Суд повинен визначитися про запобіжний захід щодо Фірташа по "американській" справі у п'ятницю, 24 лютого.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що Фірташа звільнили, але забрали закордонний паспорт.

Крім того, Віденський суд відмовився задовольнити запит прокуратури Відня про арешт Фірташа за екстрадиційним ордером Іспанії.

Нагадаємо, 21 лютого колегія суддів Вищого земельного суду Відня задовольнила апеляцію прокуратури Австрії на рішення суду першої інстанції про відмову в екстрадиції Фірташа в США за запитом американської влади.

У той же день підприємець був затриманий. За інформацією австрійської прокуратури, затримання не пов'язано з рішенням суду і здійснювалося на підставі ордера, виданого Іспанією, де олігарха звинувачують у відмиванні грошей.


Український олігарх, голова ради групи компаній Group DF Дмитро Фірташ був затриманий поліцейськими у Відні за запитом американського Федерального бюро розслідувань і поміщений в слідчий ізолятор 12 березня 2014 року.

У США Фірташу пред'явили звинувачення в передачі хабара індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії.

Через день суд вирішив залишити його під арештом з можливістю звільнення під заставу в €125 млн. Сума була визначена, виходячи з фінансового стану олігарха і тяжкості інкримінованих йому злочинів. 21 березня Фірташа випустили під домашній арешт, де він очікував на рішення суду з приводу екстрадиції в США.

Показати ще новини
Радіо НВ
X