Голова Dragon Capital назвав три головні загрози для економіки України. На першому місці — Росія

7 жовтня 2021, 19:40

Росія і відкат реформ є одними з головних ризиків для розвитку економіки України, вважає голова Dragon Capital Томаш Фіала.

Глава інвестиційної компанії Dragon Capital (володіє журналом НВ , сайтом NV і Радіо НВ) назвав серед головних ризиків для економічного розвитку України дії Росії, кон'юнктуру на зовнішніх ринках і можливий відкат реформ.

Відео дня

Про це він розповів в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

«З точки зору інвестора, ризиком № 1 залишається Росія. На жаль, цей ризик нікуди не дівається: Росія буде нам створювати весь час якісь проблеми і тримати в напрузі. Друга проблема - зовнішня: може погіршитися кон'юнктура на сировинних і фінансових ринках. І третє - треба не наступати на граблі і не відкочувати реформи », - заявив Фіала.

Як приклад відкату реформ він привів ринок електроенергії і зниження цін на електрику для населення. Також Фіала відзначив політизований процес призначення глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

З іншого боку глава Dragon Capital зазначив закони про роль міжнародних експертів при відборі членів Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Нагадаємо, що у вересні Dragon Capital погіршив прогноз зростання української економіки з 4,6% до 3,5%. Тоді на прогноз компанії вплинули результати другого кварталу за даними Держстату і падіння оптової торгівлі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X