Фонд держмайна впроваджує новий спосіб продажу об'єктів малої приватизації

29 жовтня 2015, 09:39
Об'єкти малої приватизації мають намір продавати на електронних аукціонах

Як повідомили в прес-службі Фонду державного майна України, вже затверджено порядок проведення в електронній формі продажу об'єктів малої приватизації на аукціоні, в тому числі шляхом зниження ціни.

Відео дня

"Порядок розроблений для забезпечення впровадження сучасних технологій продажу об'єктів приватизації держвласності на аукціонах в електронній формі, залучення більш широкого кола потенційних покупців і надходження коштів до держбюджету", - зазначили у відомстві.

У той же час уточнюється, що на першому етапі проведення продажу об'єктів малої приватизації на аукціонах в електронній формі буде діяти паралельно з існуючим способом проведення аукціонів із залученням ліцитаторів. В майбутньому планується, що залучення ліцитаторів для проведення продажу на аукціонах буде зводитися до мінімуму.

У ФДМУ заявили, що з моменту набрання чинності наказу (30 жовтня поточного року), на реалізацію проекту буде потрібно не менше трьох місяців. За цей час буде створено необхідне програмне забезпечення.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України продовжив до 31 липня 2016 року терміни приватизації основних державних активів - енергокомпаній, Одеського припортового заводу (ОПЗ) і Сумихімпрому, - раніше запланованих до продажу до кінця 2015 року.

Нагадаємо, у Фонді держмайна оцінили надходження від приватизації великих об'єктів у 20-30 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X