ФДМ озвучив плани надходжень від "великої" приватизації

7 вересня 2015, 15:42
Фонд державного майна (ФДМ) розраховує отримати 20-30 млрд грн за рахунок "великої" приватизації, заявив голова Фонду Ігор Білоус

"Бюджетні надходження від великої приватизації повинні становити не менше 20-30 млрд грн. Це буде деяким компенсаторним елементом у проведенні податкової реформи", - цитує Білоуса Інтерфакс-Україна.

Відео дня

При цьому Білоус додав, що крім запланованих до продажу держоб'єктів, про які говорили раніше, на торги можуть бути виставлені Сумихімпром і Запорізький титано-магнієвий комбінат.

"Сумихімпром і ЗТМК будуть включені в приватизацію в тому випадку, якщо уряд не прийме рішення про об'єднання активів титанової галузі", - сказав він і додав, що це питання активно опрацьовується.

Також Білоус зазначив, що в поточному році Фонд зосередиться на підготовці до "великої" приватизації. За даними глави ФДМ, завершено переговори з Єврокомісією, ЄБРР,USAID, IFC з питання фінансування радників.

Крім того, за його словами, крім підготовки до продажу великих об'єктів, ФДМ розраховує в поточному році продати дрібних на близько 1 млрд грн. Зокрема, мова йде про теплоелектроцентралі.

"На всі ТЕЦ є покупці, незважаючи на те, що це об'єкти минулого століття...І це не один, а 5-6 інвесторів", - сказав Білоус.

Нагадаємо, 21 серпня уряд вирішив у місячний термін переглянути всі початкові ціни, встановлені для об'єктів приватизації групи Г (найбільші об'єкти) та паливно-енергетичного комплексу (ПЕК)

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X