Фахівці МВФ прибули в Україну для консультацій

12 лютого 2018, 12:14

Фахівці Міжнародного валютного фонду (МВФ) прибули в Україну для проведення технічних конультацій з представниками влади.

Про це повідомили в київському офісі МВФ, передають Українські новини.

У представництві МВФ в Україні підтвердили початок роботи в Києві команди в складі кількох експертів фонду. Планується, що вони будуть перебувати в Києві в період з 12 по 16 лютого.

Відео дня

Раніше глава МВФ Крістін Лагард повідомила, що фонд готовий продовжувати підтримку України у впровадженні реформ, і закликає їх прискорити.

Міжнародний валютний фонд нагадує, що ключовими умовами виділення траншу кредиту є ухвалення закону про Антикорупційний суд, а також виконання обіцянок щодо приведення цін на газ до ринкового рівня.

В кінці січня Київ виконав одну з умов перегляду - було ухвалено новий закон про приватизацію. Крім того, Порошенко вніс до Верховної Ради кандидатуру Якова Смолія на посаду глави НБУ, яка фактично була вакантною з весни минулого року, коли нинішня глава Валерія Гонтарева подала у відставку. Також Порошенко заявив про готовність Кабміну привести ціни на газ до ринкових.

Україна і МВФ в березні 2015 року підписали меморандум про економічну і фінансову політику, яку країна має проводити в межах програми EFF. Всього програмою передбачено отримання Україною близько $17 млрд, з яких вже виділено $7,7 млрд.

За прогнозами міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings, наступний транш МВФ може становити $1,9 млрд, але Україна зможе його отримати не раніше першого кварталу 2018 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X