Естонія виділить Україні 100 тис. євро на електронну систему моніторингу вилову риби

11 липня 2016, 15:22
Міністерство закордонних справ Естонії виділило грант у розмірі 100 тис. євро на проект з розробки та запуску інформаційної системи моніторингу промислового вилову риби в Україні

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державного агентства рибного господарства.

"Україна отримає електронну інформацію про операції та угоди у сфері рибного господарства, історію даних всього сектора професійного рибальства: дозволу на вилов, дані про вилов і про первинної продажу, декларацію про розвантаження, транспортні документи. Програма також буде інтегрована з реєстром риболовних суден", - повідомив голова Держрибагентства Ярема Кузнєцов.

Відео дня

За його словами, в рамках проекту запланована адаптація інформаційної системи Естонії згідно з українським законодавством.

Зазначається, що проект буде складатися з п'яти етапів та розрахований на 9 місяців - з вересня по травень 2016 2017 року.

На першому етапі, з вересня по жовтень, Естонія проведе аналіз рибного господарства України, а також технічні роботи. З листопада по лютий естонські та українські фахівці разом будуть працювати над адаптацією системи. У березні система моніторингу промислового вилову риби повинна почати роботу в тестовому режимі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X