Проведуть віртуально. МВФ і Світовий банк скасували весняну зустріч через коронавірус

4 березня 2020, 13:11
Сформована ситуація не вплине на випуск «флагманських» публікацій МВФ, таких, як світова економічна прогноз.

Міжнародний валютний фонд і Світовий банк скасували щорічні весняні збори, які повинні були пройти 13-19 квітня у Вашингтоні і проведуть захід у "віртуальному форматі". Про це повідомляється в спільній заяві організацій.

Відео дня

«Як і весь світ, ми глибоко стурбовані ситуацією з коронавірусів і тієї людською трагедією, яка її супроводжує», - йдеться в повідомленні на сайті Світового банку.

У МВФ і Світовому банку обіцяють використовувати наявні технологічні можливості для проведення всіх запланованих консультацій в онлайн-форматі. В організаціях не вважають "віртуалізацію" зустрічі її скасуванням.

Відзначається, що хоча учасники зборів не будуть присутні на зустрічах фізично, для невеликої кількості делегатів "беруть участь в офіційних зустрічах" можуть зробити виключення. Реєстрація на захід учасників всіх категорій припинена, а вже видані акредитації анулюються.

У заяві уточнюється, що сформована ситуація не вплине на випуск "флагманських" публікацій МВФ, таких, як світова економічна прогноз. Традиційно ці матеріали публікуються в дні весняного зустрічі.

Минулого разу рафик вашингтонського саміту порушувався майже двадцять років тому, після терактів 11 вересня. Тоді зустрічі спочатку відклали, а потім перенесли в інше місце.

Нагадаємо, що в кінці лютого команда експертів МВФ поїхала з Києва , заявивши про істотний прогрес в переговорах з українською стороною.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X