Енергоатом збереже за собою більше половини виробництва електроенергії

14 липня 2016, 16:07
ДП НАЕК Енергоатом протягом останніх 3 років виробляє понад 50% електроенергії в загальній структурі генерації

Така тенденція буде зберігатися у довгостроковій перспективі сказав на зустрічі з керівниками Міністерства енергетики США 13 липня заявив президент Енергоатому Юрій Недашковський.

Відео дня

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Міністерство енергетики та вугільної промисловості.

"Що стосується частки атомної енергетики на енергетичному ринку України, протягом останніх 3 років ми займаємо більше половини. І якщо говорити не тільки про короткострокову, але й довгострокову перспективу, то в тих стратегічних документах, що стосуються розвитку електроенергетичної галузі України, передбачається, що така частка буде збережена", - сказав Недашковський.

Також були обговорені питання реалізації інвестиційних програм Енергоатому на найближчі 2-5 років, серед яких - хід диверсифікації поставок ядерного палива на українські АЕС, будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива за технологією Holtec International, а також будівництво нових атомних енергоблоків.

Президент Енергоатома також додав, що зараз енергетична стратегія України переглядається новим складом уряду, але пропозиції компанії та Міністерства енергетики України полягають у збереженні балансу вироблення електроенергії, який існує зараз.

Як зазначається, з боку США у зустрічі взяли участь перший заступник міністра енергетики Джонатан Елкайнд, заступник міністра енергетики Девід Молер, а також аташе з енергетики Ендрю Вогт і координатор проектів Аріна Коваленко від Посольства США.

Як повідомлялося раніше, Енергоатом за 6 міс. 2016 знизив виробництво електроенергії на 9,5%. Також, 6 липня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму Twitter написав, що суд зняв арешт і відновив діяльність Енергоатом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X