Енергетика та авіабудівництво. Україна домовилася з Іраном про економічну співпрацю

9 березня 2016, 08:23
Українська делегація, яка прибула із візитом у Тегерані, підписала Меморандум про взаєморозуміння П'ятого засідання Міжурядової українсько-іранської спільної комісії з економічного та торговельного співробітництва

Про це повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка. Саме він очолює офіційну делегацію.

Відео дня

Мініст енергетики Володимир Демчишин під час зустрічі із своїм іранським колегою домовився про початок участі українських проектів в модернізації енергетичної інфраструктури Ірану.

Зокрема, йшлося про будівництво та модернізацію електромереж 400 кВ. Також уже обговорено залучення українських фахівців до обслуговування, модернізації проектів захисту Бушерської АЕС.

Іранська сторона, своєю чергою, висловила готовність до участі в модернізації української газотранспортної системи, організації поставок нафти до Одеси та газу з Південного Парсу (район Ірану) через Туреччину та Україну до Європи.

Крім того, у Тегерані зацікавлені в участі країни в приватизації українських енергетичних об'єктів.

Вдалося налагодити діалог і щодо виробництва різних моделей вантажних та пасажирських вагонів, вагонів для метрополітену.

"Ми домовились розширити співпрацю в авіаційній галузі. Компанії наших країн співробітничатимуть у напрямках модернізації літака АН-140-100 та його спільному серійному виробництві, в проектуванні та виробництві нових модифікацій літака Ан-140-100, у сфері маркетингу та продажу пасажирських літаків АН-158 в Ірані та регіоні, у напрямку поставки транспортних цивільних невійськових літаків АН-178", - повідомив Геннадій Зубко

Проведення п’ятого засідання міжурядової українсько-іранської спільної комісії з економічного та торговельного співробіт...

Геннадій Зубко 8 марта 2016 г.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X