Енергетична криза в Китаї призвела до зупинки заводів

27 вересня 2021, 18:21

У Китаї почалася енергетична криза, яка призвела до знеструмлення в ряді регіонів і припинення роботи заводів.

Агентство Bloomberg відзначає, що криза викликана двома причинами. Деякі провінції розпорядилися скоротити обсяги промислового виробництва для досягнення цілей щодо викидів. Інші регіони зіткнулися з фактичною нестачею електроенергії на тлі захмарних цін на вугілля і природний газ.

Відео дня

За даними Reuters, ряд постачальників американських компаній Apple і Tesla призупинили виробництво на деяких китайських заводах на кілька днів, що порушує ланцюжки поставок в розпал сезону продажів електронних товарів.

Наприклад, постачальник Apple Unimicron Technology Corp пізно ввечері в неділю заявив, що три його дочірніх підприємства в Китаї не працюють з 26 вересня до 30 вересня, оскільки місцева влада розпорядилася обмежити споживання електроенергії.

Bloomberg пише, що з відключеннями електроенергії стикаються не тільки промислові підприємства, але і побутові споживачі в північних провінціях країни (Ляонін, Цзілінь і Хейлунцзян).

Це свідчить про те, наскільки швидко розгортається криза, адже Китай зазвичай спочатку просить скоротити споживання великих промислових споживачів

Показати ще новини
Радіо NV
X