Заборона на імпорт вугілля і закриття портів: Євросоюз погодив новий пакет санкцій проти Росії

7 квітня 2022, 23:22
Рішення щодо імпорту російського вугілля вже ухвалено (Фото:REUTERS/Ilya Naymushin)

Рішення щодо імпорту російського вугілля вже ухвалено (Фото:REUTERS/Ilya Naymushin)

Країни Євросоюзу погодили новий пакет санкцій проти Росії, який передбачає заборону на імпорт російського вугілля та ембарго на постачання озброєння в Росію. Про це повідомляє головування Франції в Раді Європи у Twitter.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Пакет санкцій також передбачає обмеження проти російських олігархів, пропагандистів і посібників режиму Путіна; заборону на експорт в Росію високотехнологічних товарів; заморожування активів низки російських банків; закриття європейських портів для російських суден; заборону на російські і білоруські автомобільні перевезення на території блоку.

Відео дня

Рішення буде опубліковано в Офіційному журналі Євросоюзу в п'ятницю, 8 квітня.

Раніше агентство Reuters із посиланням на джерело повідомило, що Євросоюз переніс терміни відмови від російського вугілля до середини серпня через тиск Німеччини - найбільшого європейського покупця вугілля з РФ.

Європарламент 7 квітня ухвалив резолюцію, в якій закликав запровадити повне ембарго на імпорт російської нафти, вугілля, ядерного палива і газу, створити трибунал ООН для розслідування воєнних злочинів Росії в Україні та збільшити постачання зброї Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X