Електронні платежі сприяли зростанню ВВП України майже на $460 млн

11 травня 2016, 15:37
Аналітичне агентство Moody's Analytics провело дослідження, яке показало, що зростання використання електронних засобів оплати сприяло збільшенню ВВП України на $460 млн за 2011-2015 роки

Про це повідомляє прес-служба Visa, для якої проводили аналіз.

За оцінками Moody's, електронні платежі в Україні сприяли зростанню споживчих витрат на 0,1% в середньому в рік за вказані 5 років. Безготівкова оплата також вплинула на створення в середньому 13,520 тис. нових робочих місць з 2011 по 2015 рік.

Відео дня

"Використання електронних платежів є одним з основних факторів, що стимулюють споживання, промислове виробництво, економічне зростання і створення нових робочих місць", – зазначив головний економіст Moody's Analytics Марк Занді. – "Країни з високим рівнем використання платіжних карток продемонстрували більш високі темпи економічного зростання".

Робота аналітиків охоплювала 70 країн по всьому світу, включаючи Україну, на частку яких припадає майже 95% світового ВВП.

Однак експерти зазначають, що одного лише збільшення обсягу безготівкових операцій недостатньо для підвищення рівня добробуту країни. В країні повинна бути розвинена фінансова система, а економіка – стабільною.

Показати ще новини
Радіо НВ
X