ВР розгляне законопроект про електронні договори англійською мовою

9 червня 2016, 14:36
Парламент наступного тижня розгляне законодавчі зміни, які дозволять укладати договори з іноземцями англійською мовою та в електронному вигляді

Законодавчі зміни, які дозволять укладати вітчизняним експортерам договори з іноземцями англійською мовою та в електронному вигляді, Верховна Рада може розглянути наступного тижня. Про це сьогодні на Cross-border Export E-commerce Congress 2016 повідомив юридичний консультант USAID Андрій Савранець. За його словами, відповідний законопроект №4496 вже надійшов у Верховну Раду та наступного тижня він має «високі шанси» потрапити на розгляд у першому читанні.

Відео дня

Голова аналітичного підрозділу Intelligence Unit EasyBusiness Андрій Шпаков зауважив, що в Україні за валютне регулювання відповідають 108 нормативно-правових актів. Щорічно в законодавство у цій галузі вноситься в середньому 12 правок. Виконання норм валютного регулювання коштує бізнесу близько ₴500-600 млн щорічно, підкреслив Шпаков.

Савранець з посиланням на Укрстат відзначив, що за 2015 рік експорт впав на $2 млрд. Згаданий законопроект у разі його прийняття дозволить наростити експорт послуг, вважає експерт. Зараз вітчизняне законодавство визнає договори лише в паперовій формі та вимагає обов’язкового перекладу на українську мову. На виконання лише цих двох умов підприємці змушені витрачати невиправдано багато часу.

Показати ще новини
Радіо NV
X