Експортери Укроборонпрому заперечують звинувачення поліції

3 листопада 2016, 11:33
Жодних протиправних дій та фіктивних поставок продукції за участі Спецтехноекспорт не було вчинено

Про це заявили в компанії у відповідь на інформацію про те, що компанія віддала фіктивній фірмі кілька десятків мільйонів гривень.

"Спецтехноекспорт регулярно співпрацює із сотнями українських та іноземних компаній виробників та постачальників продукції військового та подвійного призначення. Сам факт завершення експортної або імпортної поставки державним спецекспортером свідчить про те, що ця операція не може бути фіктивною", - йдеться в офіційній заяві.

Відео дня

Наявність будь-якого обладнання військового та подвійного призначення та факт перетину ним українського кордону підтверджується відповідними документами та відмітками державного митного контролю

Аналіз реєстру судових рішень свідчить, що протягом 2015-2016 років в рамках даного кримінального провадження судом було винесено 236 ухвали, однак станом на сьогодні немає жодного рішення суду. При цьому жодних неправомірних дій з боку ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» виявлено не було.

Для уникнення подальших непорозумінь, Спецтехноекспорт підготувало звернення до Генеральної прокуратури України з проханням надати правову оцінку даній ситуації відповідно до своїх повноважень.

Показати ще новини
Радіо NV
X