Експорт молока суттєво скоротився

15 квітня 2016, 12:04
Дохід від експорту молочної продукції у першому кварталі 2016 року склав $ 24,5 млн, що на 50% менше аналогічних показників попереднього року, Український Клуб Аграрного Бізнесу (УКАБ)

Експерти переконані, що це пов'язано як з падінням цін на світовому ринку, так і зі зниженням обсягів експорту.

Суттєво скоротилися надходження від поставок за кордон молока і вершків згущених, в тому числі сухого молока. Обсяг реалізації даної продукції за кордон склав 9,4 тис. т, що на 25% менше аналогічних показників 2015 року. Експорт молочної сироватки скоротився до 4 тис. т, а сирів - до 1,35 тис. т.

Відео дня

Імпорт молочної продукції в першому кварталі в грошовому вираженні склав $ 9,7 млн США, що на 5,4% вище торішніх показників. Досить суттєво зріс імпорт масла - більш ніж 5 раз до 0,5 тис. т.

Тим часом імпорт кисломолочної продукції та молочної продукції в першому кварталі цього року знизився на 37% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Нагадаємо, українські молочники знайшли ще один ринок збуту своєї продукції.Представники 5 молочних підприємств України спільно з Асоціацією виробників молока, українським офісом ЄБРР, FAO та ЄБА домовилися з представником МЗС республіки Тайвань Майклом Хсю про розширення ринків збуту українських молокопродуктів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X